Šetrná gelová modeláž pro Vaše nehty

S Bio laky a nehtovou přírodní kosmetikou, která pečuje o Vaše nehty.

Pokud Vám záleží na kvalitě a užití laků na Vaše nehty, tak Nails Eruvia je pro Vás tou nejlepší volbou. 


Jak nás napadlo se pustit do nehtové modeláže? Je to velice jednoduché: už nás nebavilo nechávat si ničit nehty u Vietnamců a hlavně jsme si tam nevybraly ty barvičky, které by se nám líbily. Ano, máme zatím omezené množství barevných možností, neboť tyto laky nejsou nejlevnější, ale za to naše laky mají něco na pohled jiného. Jakoby září energií, je v nich jiskra. Nejsou to takové ty mdlé laky na nehty, které by je ničily.

Rozhodla jsem se, že se já a moje dcera budeme ubírat tímto směrem hned po té, co mi slezl již druhý nehet, který jsem si nechala dělat u Vietnamců. Měla jsem veliké štěstí, že moje nehty ještě nebyly natolik poničené, že gelový lak slezl, aniž by mi strhl část nehtu. Zkusila jsem tedy nehty u běžné manikérky, která používala šetrné mnohem kvalitnější laky na nehty, ale byla to hrůza. Nehty vypadaly tak, že jsem se za ně styděla a jelikož už jsem nevěděla ke komu se mám jít nově se svými nehty svěřit, tak jsem se poohlédla po tom, co mne zajímalo a kterým směrem se už léta ubírá Eruvia: Bio a celkovým zdravím - to je u nás vždy na prvním místě. Kvalita, zdravý způsob života, zdravé potraviny a čínská medicína. 

Proto používáme při naší gelové modeláži výhradně laky, které jsou v Bio kvalitě a také vhodné pro alergické ženy, které nesnesou žádné laky. Máme různé řady laků na nehty. Mezi jedny patří také laky, které obsahují keratin a vyživují nehtové lůžko a Váš přírodní nehet. 

Nemusíte mít žádné obavy z toho, že Vaše nehty pod těmi gelovými budou za nějakou dobu zcela poškozené a křehké. Ano, samozřejmě není nad to nechat nehty volně dýchat a nedávat žádné laky na nehty, nicméně mnoho z nás žen nemá to štěstí, aby měly od přírody pevné, silné a zdravé nehty a tak pokud chceme, aby si naše nehty zachovaly trochu elegance a sexy přitažlivého, zajímavého vzhledu, tak je vhodné je upravit za pomoci gelových laků. 

Bio laky, které používáme, neobsahují škodlivé látky, které by poškozovaly Vaše nehty, tak jak je tomu u běžných laků na nehty.

Pokud Vás zaujalo to, že používáme jiné laky a více nás zajímá výsledná kvalita a zdraví našich nehtů, zarezervujte si svůj termín v Nails Eruvia. 

Chcete nás kontaktovat?

Rezervace